Okruhy

10 vzorků - 1 hodina

Řízená ve výrobním sklepě.Po najetí myší se zobrazí více informací.

500Kč

Jídlo 250g

- Bílé pečivo

10 vzorků - 4 hodiny

Řízená ve výrobním sklepě, pak následuje posezení v prostorách nad sklepem.

Po najetí myší se zobrazí více informací.

700Kč

Jídlo 250g

Bílé pečivo
Studené jídlo
- Domácí pomazánka
- Obložená mísa (rolády, sýry, atd.)

Součást degustace

Odrůdy: Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Sauvignon, Veltlínské zelené, Müller Thurgau Pálava, Johanniter, Cuvée vybraných odrůd, Neronet

Vína převážně suchá a polosuchá. K dispozici min. jeden vzorek s vyšším zbytkovým cukrem pro milovníky sladkých vín. Degustace obsahuje také víno perlivé a vína starších ročníků (do tří let). Degustaci je možné přizpůsobit tak, aby degustované vzorky co nejvíce vyhovovaly Vaším požadavkům. Tuto specifikaci není nutné dělat předem. Degustační plán sestavíme na míru přímo při degustaci.

Odrůdy: Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Sauvignon, Veltlínské zelené, Müller Thurgau, Pálava, Johanniter, Cuvée vybraných odrůd, Neronet, Merlot

Vína převážně suchá a polosuchá. K dispozici min. jeden vzorek s vyšším zbytkovým cukrem pro milovníky sladkých vín. Degustace obsahuje také vína starších ročníků (do tří let). Degustaci je možné přizpůsobit tak, aby degustované vzorky co nejvíce vyhovovaly Vaším požadavkům. Tuto specifikaci není nutné dělat předem. Degustační plán sestavíme na míru přímo při degustaci.

Průběh degustace

Degustace probíhá ve výrobním sklepě, ve kterém vína kvasí, jsou zde školena i finálně lahvována. Během řízené degustace je k dispozici studené občerstvení a minerální voda. Po řízené degustaci je umožněn přesun do posezení nad vinným sklepem, a to i s jídlem, které je pak případně doplněno o jídlo teplé, a to dle zvolené varianty. Množství degustovaného vína není limitováno objemem, ale při zvoleném okruhu je limitující pouze doba trvání degustace.
V případě zájmu o zakoupení vína lze lahve platit bezkontaktně kartou.

Těším se na Vaši návštěvu, na které se budu snažit osobně předat všechny informace, které jsem výrobou vína získal nebo které vyplývají z náštěv tuzemských, či zahraničních vinařství.

Degustace probíhá ve výrobním sklepě, ve kterém vína kvasí, jsou zde školena i finálně lahvována. Během řízené degustace je k dispozici studené občerstvení. Po řízené degustaci je umožněn přesun do posezení nad vinným sklepem, a to i s jídlem dle zvolené varianty. Množství degustovaného vína není limitováno objemem, ale při zvoleném okruhu je limitující pouze doba trvání degustace.
V případě zájmu o zakoupení vína lze lahve platit bezkontaktně kartou.

Těším se na Vaši návštěvu, na které se budu snažit osobně předat všechny informace, které jsem výrobou vína získal nebo které vyplývají z náštěv tuzemských, či zahraničních vinařství.

Objednávka degustace

Kontakt pro objednání je uveden ZDE